Крамничка дизайну oooo.com.ua
Про нас

Кошик порожній
Укр Рус Eng
 
Ми, Студія графічного дизайну Юрка Гуцуляка, більше 6 років працюємо в сфері корпоративного дизайну та створюємо унікальні авторські розробки для українських та зарубіжних компаній. Але дуже часто ми отримуємо запитання: чи не збираємось створювати речі для приватних поціновувачів дизайну, для домашнього користування, щось, що можна було б придбати для себе чи на подарунок, одним словом для широкого загалу. Саме для цього ми і започаткували Крамничку дизайну oooo.com.ua. Основне наше завдання відмежуватися від індустрії так званих масових «дизайнерських» розробок та акцентувати саме на українському походженні якісних ідей.

На нашу думку цей проект буде цікавим також дизайнерам інтер’єру, декораторам та консультантам з lifestyle.

Все, що ви бачите в Крамничці дизайну, є нашими власними розробками, які виготовлені невеликим тиражем під суворим авторським наглядом. Товарів поки небагато, але для нас є важливим не кількість, а саме якість товарів, якість ідей, а також можливість органічно поєднати дизайнерські розробки і сучасний український побут. Дуже часто ми стикаємось з тим, що дизайнерські речі в каталогах чи інтернеті виглядають значно краще ніж в реальному житті. Ми ж докладаємо усіх зусиль, щоб реальний об’єкт був настільки ж привабливим як і на фотографії. Щоб він мав цінність не лише в користуванні, а і в момент покупки чи в процесі дарування.

Ми плануємо постійно розширювати асортимент і пропонувати все більше і більше цікавих речей, а також співпрацювати з іншими дизайнерами та дизайн студіями.
Крамничка Оплата Доставка Запитання Контакти Про нас 


При копіюванні матеріалів з цього сайту посилання на oooo.com.ua є обов'язковим.
© 2010-2012 Студія графічного дизайну Юрка Гуцуляка. Всі права застережені.
© 2010 Програмування - АМТ