Студія графічного дизайну
Юрка Гуцуляка

Про студію Роботи Прес-центр Українська

Цап-Картка
Клієнт:
Студія графічного дизайну Юрка Гуцуляка

Сфера діяльності:
Комунікаційний дизайн

Рік створення:
2014

Art director:
Юрко Гуцуляк
Східна колекція – це проект Студії Юрка Гуцуляка, який протягом 12 років об’єднає 12 вітальних листівок, присвячених символам Китайського гороскопу. Стиль проекту можна охарактеризувати як експериментальну суміш культур і часових епох.Трав'яні орнаменти створено за мотивами Петриківських розписів.

Основна ідея полягає в зосередженні на символах, позаяк, всі ми живемо в їх світі. З Цап-Карткою кожен користувач може особисто долучитися до пошуків символу року. В середині листівки є підказка стосовно можливих дій – «Складіть листівку віялом і матимете свого цапа». Хоча, ті, хто покладаються на власну інтуїцію, можуть і без підказок слідувати за лініями згину.Цап-Картку можна зберегти як звичайну листівку милуючись рослинними орнаментами або ж трансформувати в прикрасу у вигляді козиної маски. Декоративного цапа можна повісити на ялинку або ж на стіну. Особливість дизайну полягає в тому, як за допомогою простої геометрії можна досягнути дивовижних перетворень. 

Нагороди :
BEST OF - Ukrainian Design: The Very Best Of (Україна), 2015, категорія «Графічний дизайн. Флаєри, брошури, проспекти»Дивіться наступну роботу:
Листівки / Картка Гойдалка

PDF Портфоліо

Завантажити
Студія графічного дизайну Юрка Гуцуляка Ви можете нам зателефонувати

+38 098 340 75 39