Студія графічного дизайну
Юрка Гуцуляка

Про студію Роботи Прес-центр Українська

Земля
Клієнт:
Океан Ельзи

Сфера діяльності:
Рок гурт

Рік створення:
2013

Art director:
Юрко ГуцулякЗемля - це восьмий студійний альбом гурту Океан Ельзи, який був записаний протягом 2012-2013 років. Юрко Гуцуляк працював над створенням key visual для туру та над дизайном музичного диску.

Святослав Вакарчук про назву альбому: «Ми працювали на одній зі студій на території кіностудії Довженка. Ну, раз Довженко, чому б не «Земля»?»

Юрко Гуцуляк про візуальну ідею: «В розрізі української культури земля, як символ, має особливе значення. «Земля» в українській мові означає планету, грунт, основу, територію. Для аграрної країни земля – це найвища цінність, це запорука життя, добробуту і, зрештою, свободи. Я вирішив, що землю не треба показувати буквально. Цього разу це щедро насипане насіння, що характерне для України: жито, пшениця, буряк, льон, мальва, яблуко, тощо. Це ніби законсервоване життя, що увібрало в себе історію і має силу творити майбутнє. Але лишень завдяки землі. Всього 12 пісень – 12 сортів насіння. Кожній пісні відповідає своя насінина. Я вибирав насіння ідеологічно і візуально, а Святослав Вакарчук шукав емоційний зв'язок з піснями. В дизайні домінує коричневий колір – колір землі».

Фото з концерту: Вікторія Квітка

Нагороди:
СРІБЛО - ADC Europe Awards (Україна), 2013, номінація «Дизайн пако́вання»
BEST OF - Ukrainian Design: The Very Best Of (Україна), 2013, категорія «Графічний дизайн»Дивіться наступну роботу:
Пако́вання / Рідна Марка

PDF Портфоліо

Завантажити
Студія графічного дизайну Юрка Гуцуляка Ви можете нам зателефонувати

+38 098 340 75 39